Naujienos

Ką daryti, jeigu praleidote terminą palikimui priimti?

Įstatymas numato, kad yra du būdai priimti palikimą, jeigu praleidžiamas įstatymo nustatytas 3 mėn. terminas, tai:

Fizinio asmens bankrotas

Norite pradėti gyvenimą iš naujo, atsikratyti pečius užgulusių skolų, rasti išeitį, atrodo, iš beviltiškos padėties? Pamiršti nuolatinį stresą, nerimą, įtampą, ekonominį bei moralinį spaudimą? Fizinio asmens bankroto proceso inicijavimas - tai galimybė rasti išeitį iš kritinės situacijos!

Kokios laukia fizinio asmens bankroto pasekmės?

LAT pakeitė praktiką dėl sprendimo už akių priėmimo, kai nepavyksta įteikti procesinių dokumentų juridiniams asmenims

Teismas sprendimu už akių priteisė ieškovei iš atsakovių (juridinių asmenų) daugiau nei 23 tūkst. Eur skolą su palūkanomis už buto remonto darbus. Atsakovės, pateikusios pareiškimą dėl sprendimo už akių peržiūrėjimo ir prašymą atnaujinti terminą šiam pareiškimui pateikti, nurodė, kad apie priimtą sprendimą už akių sužinojo tik antstoliui pradėjus vykdymo veiksmus.

Ką būtina žinoti apie turto dalybas skyrybų atveju?

Dažnai žmonės svarstydami apie skyrybas susiduria su nežinomybe, kuri sukelia baimės jausmą ir abejones: “kas manęs laukia?”

Todėl, teisinėje praktikoje kasdien sulaukiame daugybę klausimų, susijusių su skyrybomis ir turto dalybomis. Suprantant šios temos aktualumą ir problematiką kiekvienam, mąstančiam apie skyrybas, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kaip po santuokos nutraukimo dalinamas su paskola įsigytas būstas?

Kiek kainuoja skyrybos?

Kai poros pradeda galvoti apie santuokos nutraukimą, vienas iš pirmųjų klausimų yra toks: Kiek kainuos santuokos nutraukimas?

Paprastai skyrybų kainą įtakoja keturi pagrindiniai veiksniai. Tai yra:

Вид на жительство в Литовской Республике

Мы консультируем клиентов, которые хотят получить вид на жительство, работать в Литовской Республике или получить национальную визу (D) на протяжении всей процедуры;

Мы готовим документы, необходимые для получения вида на жительство, работы в Литовской Республике или получения национальной визы (D).

 

Вид на жительство в Литовской Республике

Leidimai gyventi ir dirbti Lietuvos Respublikoje

Konsultuojame klientus, norinčius gauti leidimą gyventi, dirbti Lietuvos Respublikoje ar gauti nacionalinę vizą (D) visos procedūros metu;

Taip pat parengiame dokumentus, reikalingus norint gauti leidimą gyventi, dirbti Lietuvos Respublikoje ar gauti nacionalinę vizą (D).

 

Leidimas laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje

Su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo pakeitimai

2017-07-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymas Nr. XII-2769 (Įstatymo 58 straipsnio 3 dalis įsigalioja 2016-11-18. Įstatymo 6 straipsnio 15 punkto nuostatos įsigalioja 2018-07-01 ir taikomos kredito sutartims, sudarytoms nuo 2018-07-01.).

Dėl bendrovės vadovo civilinės atsakomybės atribojimo nuo materialinės (pagal DK) atsakomybės ir dėl bendrovės vadovo atsakomybės už neišsaugotą ir neįtrauktą į apskaitą bendrovės turtą

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus išplėstinė teisėjų kolegija 2017 m. spalio 16 d. išnagrinėjo civilinę bylą Nr. 3K-7-177-701/2017, pateikė išaiškinimą dėl bendrovės vadovo civilinės atsakomybės atribojimo nuo materialinės (pagal DK) atsakomybės ir dėl bendrovės vadovo atsakomybės už neišsaugotą ir neįtrauktą į apskaitą bendrovės turtą.

Pagrindiniai nutartyje pateikti išaiškinimai: